4 sposoby na szybkie odchudzanie

4 sposoby na szybkie odchudzanie

Redakcja

2016-11-13

brak komentarzy

Zastanawiasz się, czy narzucone przez Ciebie tempo odchudzania, jest dopasowane do Twoich możliwości? Czy dasz radę schudnąć kilka, a nawet kilkanaście kilogramów w krótkim czasie? Jak narzucić sobie realny cel i pozbyć się nadwagi bez większych przeszkód? Oto szybkie odchudzanie w praktyce.

Nie wracaj do „poprzedniej” wagi

Przede wszystkim określ dla siebie prawidłową wagę. Nigdy nie sugeruj się swoją wagą z „zamierzchłych” czasów i nie porównuj swojej sylwetki do tej, którą miałaś kiedy nosiłaś ulubione dżinsy na studiach. Pamiętaj, że 5 czy 10 lat temu miałaś inne potrzeby, prowadziłaś inny tryb życia. Dostosuj swoją wagę do aktualnych potrzeb. 

Nie liczy się tempo, tylko jakość

Staraj się dążyć do celu powoli. Obserwuj zmiany zachodzące w Twoim ciele. Jeśli czujesz, że niskokaloryczna dieta powoduje u Ciebie częste „podjadanie” i chęć na słodycze, podnieś wartość kaloryczną swoich posiłków. Czasem szybkie odchudzanie może wyjść nam bokiem. Jeżeli masz problem z powolnym tempem, ustal sobie system „małych kroków”, dzięki czemu skupisz się na świętowaniu nawet najmniejszych efektów, a nie zaś samym tempie.

Poradź się dietetyka

Ile możesz schudnąć w ciągu miesiąca? O to zapytaj swojego dietetyka. Na podstawie dokładnej analizy składu ciała określi on idealną wagę dla Ciebie, oszacuje również maksymalny spadek wagi w wybranym przez Ciebie czasie. Dodatkowo pomoże Ci dopasować dietę do Twoich smakowych preferencji i potrzeb organizmu. Dzięki temu zmiana sposobu odżywiania się stanie się dla Ciebie o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza. Nie zapomnij dietetykowi wspomnieć o dolegliwościach, które Ci się przytrafiają oraz o przyjmowanych lekach. 

Przyspiesz przemianę materii

Twój metabolizm działa w żółwim tempie? Możesz go przyspieszyć za pomocą kilku prostych trików. Zacznij jeść regularnie. Jedz raczej niewielkie posiłki, za to 5-6 razy w ciągu dnia. Pij więcej wody. Wybieraj produkty bogate w błonnik pokarmowy. To wszystko pomoże Ci przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej. 

cga800 prix

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Catch Me Patch Me w promocji:
Catch Me Patch Me
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 161 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Nadwaga