Jednodniowa głodówka - woda z cytryną!

Jednodniowa głodówka - woda z cytryną!

Redakcja

2017-04-10

brak komentarzy

Zdecydowana większość z nas posiada skłonność do zaczynania dnia od ciepłych płynów. Zwykle okazuje się to kawa lub herbata. A gdyby tak spróbować cały dzień pić tylko wodę z cytryną? Efekty mogą Cię zaskoczyć. Poznaj kilka korzyści jakie daje jednodniowa głodówka.

Umacnia układ odpornościowy

Cytryna posiada saponiny o cechach przeciwbakteryjnych, które wspomagają zwalczać objawy grypy a także wszelkie przeziębienia. Woda z cytryną zatem pomoże ci wyzdrowieć.

Odkwasza ciało

Chociaż posiada kwaśny smak, tak naprawdę okazuje się jednym z tych najbardziej zasadowym z pokarmów mających wpływ na nasz organizm. Cytryna posiada dwa słabe kwasy: cytrynowy a także askorbinowy, które nasz organizm dobrze trawi, w efekcie czego sole mineralne zawarte w cytrynie alkalizują czyli odkwaszają krew. Jednodniowa głodówka w połączeniu z piciem wody z cytryną oczyści organizm z toksyn.

 Oczyszcza a także rozjaśnia skórę

Witamina C razem z przeciwutleniaczami zawartymi w cytrynie, służy do zwalczania wolnych rodników. A to właśnie te sprawiają, że na naszej twarzy pojawiają się zmarszczki. Już jednodniowa głodówka, w której króluje woda z cytryną odmłodzi naszą skórę.

Goi rany

Zawarty w tym żółtym owocu kwas askorbinowy przyspiesza gojenie się ran a także przyczynia do zachowania w dobrej sprawności fizycznej kości a także chrząstek.

Nawadnia

Twój ciało, lekko odwodnione po paru godzinach snu, z entuzjazmem powita porcję gorącej wody mineralnej z plasterkiem cytryny. Nie dość, że dostarczysz mu wielu istotnych witamin a także soli mineralnych, to jeszcze nawodnisz się i przygotujesz je do rozpoczęcia aktywności w ciągu dnia.

 Daje mnóstwo siły

Jeśli chcesz dać swojemu organizmowi zastrzyk energii to tylko woda z cytryną. Efekty poczujesz zaraz po wypiciu. Woda z cytryną poprawia samopoczucie, redukuje uczucie lęku koi nerwy a także minimalizuje objawy depresji.

Jednodniowa głodówka gdzie woda z cytryną będzie głównym „posiłkiem” przyniesie nam wiele korzyści. Efekty jakie daje woda z cytryną będą odczuwalne już po jednym dniu spożywania. Poczujemy się lepiej i lżej we własnym ciele.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Forskolin 2 w promocji:
Forskolin 2
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 318 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Nadwaga