Jak rozbudować mięśnie w pracy?

Jak rozbudować mięśnie w pracy?

Redakcja

2016-07-27

brak komentarzy

Dojeżdżaj do pracy rowerem

Rowerowe dojazdy do pracy to same korzyści (oczywiście, pod warunkiem, że mieszkasz w miarę blisko swojego miejsca zamieszkania). Przede wszystkim, to sposób znacznie tańszy niż dojazdy samochodem czy nawet komunikacją miejską. Nie dość, że nie musisz stać w korku to jeszcze rozwijasz mięśnie nóg, ud i pośladków, zwiększasz koordynację ciała, a przy okazji zapewniasz sobie sporą dawkę endorfin. Rano rozbudzasz ciało i umysł, a potem rześki rozpoczynasz pracę. Z kolei po pracy jazda rowerem jest przyjemną formą relaksu. Zanim jednak zdecydujesz dojeżdżać do pracy rowerem – zorganizuj sobie odpowiednią trasę i dobierz do niej odpowiedni rower!

W przerwach ćwicz górne partie ciała

Kto zabroni Ci robić pompki podczas przerwy w pracy? Najlepsze ćwiczenia na mięśnie naramienne, tricepsy i szeroką klatkę piersiową. Wystarczy kawałek podłogi i możesz szaleć! Na początek wystarczą 2- 3 serie po 10 pompek (później możesz tę ilość zwiększać). Jeśli dodatkowo chcesz wzmocnić partie pleców spróbuj robić pompki z szeroko rozstawionym dłońmi. To ćwiczenie zdecydowanie bardziej wymagające od zwykłych pompek dlatego serie mogą być krótsze.

Wybieraj schody zamiast windy

Jeśli pracujesz w wieżowcu – stoi przed Tobą wspaniałe wyzwanie! Pokonywanie schodów potraktuj jako codzienną rozgrzewkę. Nie żałuj potu i zakwasów – poprawę samopoczucia poczujesz już po kilku dniach. Dowiedziono, że systematyczne wchodzenie po schodach obniża poziom cholesterolu, ciśnienie krwi oraz zwiększa odporność.

Ćwicz na krześle

Wiele rozbudowujących mięśnie ćwiczeń możesz wykonać nawet nie wstając z pracowniczego fotela. Spróbuj np. od wykonania kilku serii nożyc pod biurkiem. Dzięki wielokrotnym powtórzeniom w ciągu dnia szybko rozbudujesz mięśnie ud oraz brzucha.

Suplementuj się

Nie możesz sobie pozwolić na żadne wygibasy za biurkiem? Spróbuj więc zadbać o swoje mięśnie „od wewnątrz”. Dostarczając organizmowi zwiększoną dawkę l’argininy zawartą w peparacie Man Solution zwiększysz masę, przyspieszysz metabolizm i poprawisz sprawność seksualną. Choć suplementy diety to rozwiązanie na krótką metę, warto wspomóc się nimi od czasu do czasu. W przypadku stosowania Man Solution przygotuj się na ok. 10 kg masy dodatkowej.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Form Explode w promocji:
Form Explode
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 144 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Sport