Jak znaleźć motywację do treningu?

Jak znaleźć motywację do treningu?

Redakcja

2016-07-27

brak komentarzy

Pamiętasz jeszcze swoje noworoczne postanowienia? Czy Twoje wielkie plany zamieniły się jedynie na wielkie nadzieje? W powieści Dickensa sytuacja nie była tak kolorowa, dlatego dziś postaw na nowe postanowienia. Rozpocznij zmiany w swoim życiu metodą małych kroków. Niech brak czasu, motywacji i wszelkich chęci nie zatrzyma Cię przed upragnionymi celami. Bądź gotowy!

Gatunek homo sapiens to gatunek z natury leniwy. Jest mu bardzo trudno ruszyć do pracy i rozpocząć intensywny wysiłek fizyczny od zaraz. Górnolotne plany są w błyskawicznym tempie zastępowane prostymi wymówkami. Dziś poznacie sprytne sposoby na skończenie z „nie chce mi się” i „nie mam czasu”.

Nie mam czasu”

Goniący nas deadline, więcej zadań służbowych i gromadzone miesiącami obowiązki domowe nie są naszymi sprzymierzeńcami. Gdy faktycznie nie możesz sobie pozwolić na kilka godzin treningu na siłowni, postaw na krótkoterminowe aktywności. Czy wiesz, że wystarczy tylko 10 minut intensywnych ćwiczeń, by podnieść wytrzymałość organizmu?

Nie wiem kiedy ćwiczyć”

Obawiasz się, że Twoje aktywności będą przerywane przez innych domowników bądź nagły telefon od szefa? Wykorzystuj każdy moment, by rozpocząć ćwiczenia. Szczególnie rekomendowana praktyka jest podczas oglądania filmu, który zostaje brutalnie przerywany 15 minutowymi reklamami. Jest to doskonały sposób! A przy okazji nie stracisz żadnej sceny z filmu.

Nie mam sprzętu do ćwiczeń”

Fakt nieposiadania sprzętu treningowego działa na Twoją korzyść! Stosunkowo drogie bieżnie, steppery czy też poręcze wspierają Twoje ciało, budując tym samym mniejsze obciążenie, a nam nie o to chodzi! By osiągnąć pełną efektywność, nie są one potrzebne. Czy wiesz, że brytyjscy naukowcy udowodnili, że trening bez dodatkowych sprzętów jest o 30% efektywniejszy?

Nie wiem jakie suplementy wybrać”

Chciałbyś podkręcić swoje mięśnie do intensywniejszej pracy, ale nie wiesz, jakie suplementy będą ku temu najskuteczniejsze? Wybierz te bogate w naturalną l-argininę. Szczególnie rekomendowany jest Men Solution. Wystarczy regularność w zażywaniu, by móc cieszyć się satysfakcjonującymi efektami. Nie zapominajcie o ćwiczeniach, a jednocześnie podkręćcie ich tempo w naturalny sposób! To prostsze niż kiedykolwiek!

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Form Explode w promocji:
Form Explode
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 183 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Sport