Koniec z wymówkami, czyli jak zacząć trening?

Koniec z wymówkami, czyli jak zacząć trening?

Redakcja

2016-07-27

brak komentarzy

Marzysz o idealnej rzeźbie, ale jesteś zbyt zmęczony kolejnymi obowiązkami w biurze, Twoja partnerka prosi Cię o wykonanie kilku prac domowych, skrzynka mailowa błaga o otworzenie, a Facebook właśnie uświadomił Cię, że po Internecie hula nowy odcinek Twojego ulubionego serialu. Jak w takich okolicznościach ćwiczyć? Już podpowiadamy!
 

„Mam dużo pracy”

Podstawą znalezienia wolnego czasu jest dobre zarządzanie. Jeżeli widzisz, że znajomy z działu obok mimo identycznego systemu pracy ma czas na siłownię, po prostu zapytaj kiedy tam chodzi. Może się okazać, że właśnie otrzymasz cenną wskazówkę o fajnym klubie ulicę od Twojej pracy. Jednocześnie warto zauważyć zależność – im więcej zadań mamy do wykonania, tym więcej mamy energii, a nasze działania stają się efektywniejsze. Dlatego zaplanuj trening w najbardziej pracowity dzień. Jesteśmy pewni, że podołasz wyzwaniu!

„Mam ważne spotkanie”

Kolejny raz wkraczamy w obszar zarządzania czasem, a tuż nich leżą priorytety. Może się w tym momencie okazać, że spotkanie wcale nie jest tak istotne jakby się mogło wydawać, dlatego przełóż je! Warto wiedzieć, że regularna aktywność fizyczna sprawia, że otrzymujemy dodatkowego bodźca energetycznego. Dzięki temu sprawy prywatne załatwiamy szybciej.

„Chcę obejrzeć serial”

Telewizor to największy pochłaniacz czasu, który wykorzystujemy całkowicie nieproduktywnie. By to zmienić masz dwa wyjścia. Pierwszym z nich jest wykonywanie treningu w zaciszu własnego domu na rowerku czy ergowiosłach przed telewizorem. Drugim sposobem jest znalezienie siłowni, która udostępnia telewizor podczas ćwiczeń. Dzięki temu nadrobisz wszystkie zaległości filmowe i serialowe.

„Nie widzę efektów”

Pamiętaj, że cyferki na wadze nie są wystarczającym miernikiem. Dlatego szukaj rezultatów tam, gdzie zobaczysz wszystko czarno na białym. Zmierz obwód w pasie, własne tętno spoczynkowe oraz poziom tkanki tłuszczowej, a potem wykonaj podobne pomiary po dwóch tygodniach. Zmieniły się, prawda? By dodatkowo podkręcić tempo efektów, warto wprowadzić do swojej diety dodatkową suplementację. Szczególnie rekomendowany przez mistrzów sportu jest Men Solution. Sprawdź skuteczność l-argininy i rozpocznij kurację już teraz!

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Form Explode w promocji:
Form Explode
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 158 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Sport