Jak dobrać makijaż?

Jak dobrać makijaż?

Redakcja

2017-08-17

brak komentarzy

Dokładnie zrobiony make-up pomaga utrzymać w sekrecie mankamentów skóry, a przy tym zaznaczyć urodę. Pod kryterium, że wybór produktów kosmetycznych oraz ich kolorów dostosowany okazuje się do odcienia włosów, czy oczu. Jeżeli głowisz się, jak muszą malować się brunetki, blondynki lub szatynki, zastosuj z wymienionych poniżej wskazówek.

Make-up dla złocistych blondynek

Blondynki muszą wystrzegać się podkładu wykonanego w mocnych barwach. Nie jest zalecane korzystanie z szminek w ciepłych barwach. Doskonale zaś zaleca się czerwona szminka. Niewielką zawartość bronzera (zwłaszcza na kościach policzkowych w miejsce różu) zaleca się dobrze - jeśli przeholujesz z jego zawartością (aplikując go na całą twarz), dodasz sobie lat.

Nie aplikuj na brwi henny, ale podkreśl włoski szarym matowym cieniem. Do rzęs kupuj brązowe tusze, które podkreślą włoski w sposób prawidłowy.

Zaprzyjaźnij się z rozświetlającą, złocistą bazą pod make-up. Wkładaj złote cienie i rozświetlacze pod oczy.

Make-up dla chłodnych blondynek

Twoja cera jest dość blada oraz pragniesz nadać jej więcej blasku? Każdego dnia wkładaj morelowy błyszczyk na usta. Postaw również na morelowy bronzer w kremie, który wspaniale zastąpi róż. Zaaplikuj go na kości policzkowe, by zdobyć prawidłowy rezultat. Powieki pomaluj cieniami w kolorze jasnego beżu. Jeżeli wyjeżdżasz na imprezę, grafit sprawdzi się dobrze.

Nigdy nie eksperymentuj z samoopalaczami, chcąc przyciemnić skórę. Stroń od również cieni w kolorze różu czy jasnego fioletu - osiągniesz rezultat zaczerwienionych oraz chorych oczu.

Make up dla szatynek

W przypadku, gdy masz dość ciemne włosy oraz jasną cerę, powinnaś postawić na subtelność. W za bardzo ostrym podkładu będziesz się prezentować zwyczajnie nieprzystępnie.

NA początku znajdź dla siebie fluid o doskonale dopasowanym odcieniu. Nadto ciemne kolory są odznaczały się na linii żuchwy, dając nienaturalny rezultaty. W miejsce bronzerów, które spełniają oczekiwania u blondynek, skuś się na róże do podkreślenia kości policzkowych. Na usta aplikuj ledwo zauważalny błyszczyk.

Jeżeli chodzi o make up oczu, świetnym wyborem będzie smoky eyes. Opłaca się też postawić na nieco połyskujące cienie, ale jedynie w chłodnych barwach brązu oraz szarości.

Make-up dla brunetek

Jeśli Twoja cera ma brzoskwiniowy odcień oraz wyraziste brwi, trzeba w właściwy sposób zaznaczyć własne atuty.

Z pewnością powinnaś wycofać się z jasnego różu, a kości policzkowe zaakcentować ostrożnie bronzerem - najdogodniej, jeżeli jest dawał rezultat rozświetlenia. Brzoskwiniowej skóry nie przytłaczaj grubą warstwą podkładu oraz pudru. Trzeba szczypta fluidu w stosownie dopasowanym kolorze - nie za ciemnym. Na usta zaaplikuj błyszczyk w odcieniu karmelu, beżu lub moreli. POnieważ, że Twoje brwi są wyraziste, nie ma sensu ich na dokładkę przyciemniać.

Make-up oczu zrób cieniami w czekoladowych barwach lub fioletach. Oko zaznaczyć możesz brązowym eyelinerem.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Form Explode w promocji:
Form Explode
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 147 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Uroda