Opalanie natryskowe- czy warto wypróbować?

Opalanie natryskowe- czy warto wypróbować?

Redakcja

2017-04-07

brak komentarzy

Jest parę sposobów by osiągnąć pożądany wygląd – solarium, kremy samoopalające, balsamy sukcesywnie brązujące, a od jakiegoś czasu kusi nowa forma opalania, a więc opalanie natryskowe. Czym okazuje się tak zwany Air Brush Tanning? Czy warto go stosować?

Moda na złocisty kolory cery trwa przez cały rok, mimo wszystko wiosną szczególnie mocno widać popularność pań tym tematem. Obecnie lekarze dermatolodzy alarmują bezpośrednio przed przesadnym eksponowaniem ciała na promienie UV, również emitowane przez słońce, jak i także przez lampy w solarium. Zdecydowana większość osób świadoma zagrożeń rezygnuje z opalania a także unika solariów. Takie opalanie może przybliżyć nas do różnorodnych groźnych schorzeń cery a także zdecydowanie przyspiesza jej starzenie.

W czasie zabiegu

W specjalnej kabinie kosmetyczka spryskuje organizm płynem opalającym. Czas trwania to około pół godziny. Po tym okresie skóra od razu staje się złocista. Urządzenie wykorzystywane do zabiegu przypomina wyglądem spryskiwacz do kwiatów. Po zabiegu klient jest osuszany i może udać się bezpośrednio do domu (luźne ubrania nie uszkodzą opalenizny).

Zalety opalania natryskowego

Opalenizna ujawnia się od razu po aplikacji preparatu, zaś po upływie 8 godzin rezultat zabiegu okazuje się w pełni widoczny. Skóra nie zostaje podrażniona a także nie łuszczy się. Przez 6-8 godzin od zabiegu nie zaleca się korzystać z sauny, prysznica, robić treningów, czy też narażać się na pocenie.

Ładny kolor utrzymuje się jakieś 10 dni (7-14 dni). Po zabiegu zażywania opalania natryskowego skóra okazuje się nie jedynie jednakowo opalona, ale także dogłębnie odżywiona.

Zabieg ten nie uszkadza naskórka a także nie niszczy jego komórek promieniowaniem UV. Nadaje całkowicie naturalną opaleniznę bez smug, przebarwień a także nieprzyjemnego zapachu. Rezultat zabiegu to ładna, słoneczna opalenizna, pełna naturalnego odcienia a także blasku

Wady opalania natryskowego

Z pewnością cena. Jednorazowy zabieg opalania całego ciała to koszty rzędu 100-200 zł, opalenie twarzy oraz dekoltu – od 50 do 80 zł. Ponadto, zabiegi musimy powtarzać przynajmniej co 2 tygodnie, by nieprzerwanie radować się złotą karnacją.

W celu przedłużenia efektu rekomendowane jest:

  • intensywne nawilżanie cery co najmniej raz na dzień,
  • używanie balsamów lekko brązujących,
  • nie wykonywanie peelingów.
Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Form Explode w promocji:
Form Explode
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 199 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Uroda