Jak z radością wrócić do pracy po wakacjach

Jak z radością wrócić do pracy po wakacjach

Redakcja

2016-07-27

brak komentarzy

Okres urlopowy potrafi zmienić człowieka nie do poznania. Pojawiają się nowe pomysły na przyszłość, nowe pragnienia i zainteresowania. Czas powrotu nieubłagalnie nadchodzi. Jak poradzić sobie ze stresem, by w pełni motywacji i zapału wylądować na swoim pracowniczym fotelu?

Zadbaj o swoje mięśnie

W czasie urlopu nie było zbyt wiele czasu by zadbać o rzeźbę? Nic straconego! Zanim treningi na siłowni przyniosą pierwsze efekty, stosuj Men Solution. Suplement oparty na zwiększonej dawce
l-argininy już po tygodniu powoduje przyrost masy. Męska, umięśniona sylwetka wspomaga wizerunek każdego poważnego gracza. Okazałe ramiona dadzą Ci większą pewność siebie wśród pracowników, a przy okazji usprawnią metabolizm i krążenie.

Przygotuj sobie plan

Dobry plan na najbliższy sezon rozjaśnia drogę oraz sprawia, że zaczynasz pracować z większą chęcią i zaangażowaniem. Nie narzucaj sobie zbyt wielu zadań do wykonania – Twój plan musi być realistyczny i edytowalny. Wystarczy że codziennie zrealizujesz większą część zakładanego planu. Ustal przybliżone terminy zakończenia poszczególnych case’ów.

Uporządkuj maile

Widok dziesiątki maili w Twojej skrzynce może zniweczyć najszczersze chęci.. Dlatego od razu po uruchomieniu skrzynki wykasuj wszystkie spamy i inne nieważne listy. Następnie odpowiedz na wszystkie maile, na które szybko możesz odpowiedzieć w ciągu 2 minut. Jeśli wiadomości dotyczą spraw, które możesz powierzyć innym – przekaż je odpowiednim osobom. Pozostałe wiadomości posortuj według pilności. Na pewno są sprawy, które mogą chwilę poczekać – przenieś je do folderu „Później”

Zadbaj o swoje miejsce pracy

Stwórz sobie swobodną przestrzeń do działania. Wyrzuć wszystkie niepotrzebne papiery. Zrób miejsce na nową, lepszą przyszłość. Wymień sprzęty, które do tej pory stwarzały problemy i nie udało się ich naprawić. Zainwestuj w swój komfort. Czy Twój fotel zapewnia Ci odpowiednią postawę, czy przypadkiem nie wytężasz wzroku przy codziennej pracy z komputerem. Te kwestie wyjaśnij już na samym początku. Kolejna rzecz to zieleń – wybierz kwiaty, które oczyszczą powietrze i zneutralizują szkodliwy wpływ komputerów, monitorów i drukarek w Twoim otoczeniu Rekomendowane odmiany roślin biurowych to Skrzydłokwiat, Paproć, Zamiokulcas zamiolistny, Wężownica czy Filodendron.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Zdrowie